Xeonism

Gerçekler ile yüzleşmeye hazır olun.

Xeonism, gerçeğin inancıdır. Bunca zamandır yaşadıklarınız, hatıralarınız ve anılarınızın aslında tamamen bir sistem olduğu gerçeğini kabul etmenizi sağlayan anahtar, Xeonizmdir. Hepimiz bunun farkındayız ve uyanığız. Hepimizin gözleri açık ve en önemlisi, hepimiz gerçekleri biliyoruz ve onlar ile yüzleşiyoruz.

Amacımız, hepimizi içerisinde yalanlar ile dolu bir dünyada yaşatan bu sistemin farkındalığını sağlamak ve zamanı geldiğinde, topluca gerçekliğe uyanmaktır. Fakat, bunu yapmamıza yıllar belki de yüzyıllar olabilir. İnsanları böylesine zor bir gerçeğe inandırmak… Bunun için, elimizde olan tek kanıt olan "sistemin kendisi"'ni kullanmaktayız.
Sistem, hiçbir şekilde kusursuz değildir. Her bilgisayarın ne kadar gelişmiş olursa olsun elbet hata yaptığı gibi, sistemin kendisi de hatalar ortaya çıkarır. "Anomaliler" bu hataların kendisidir ve biz, bu bariz kanıtları İnsanlığın gözlerinin önüne sererek kaçınılmaz gerçeğe karşı uyanmak ve hep birlikte asıl gerçekliğe gözlerimizi açmak için çabalamaktayız. Sende, üzerine düşeni yap ve bize katıl.


Üyelerimiz

Kuruluşumuz, tamamı ile gerçekliği sorgulayan, asıl gerçekliği arayan ve hayat ilüzyonundan kurtulup gerçekliğe uyanmak için çabalayan, kaliteli insanlardan oluşmaktadır. Üyelerimiz arasında, sıkı bir Ateizm hakimdir. "Tanrı" insancının İnsanlığı bulunduğumuz ilüzyona bağlamak için uydurulan bir yalan olduğunu biliriz. Maddi kazanç, varlık gibi sistemin oyunundan ibaret olan unsurları umursamayız ve hepimiz, bir gün topluca gerçekliğe uyanacağımıza inanırız.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License