Kod Adı: ARCHANGEL

UYARI: Okumakta olduğunuz dosya çok gizlidir. Eğer bir bilgi sızdırma durumu olursa, dosyaya erişim sağlayan tüm cihazların IP adresi bulunacak ve gerekli yaptırımlar uygulanacaktır.
TGHbl5BqscOUB9CJXP24vdj2AqMSTnbKLRw_Tee58HjV1-yEtDMujLb9PK5ibOULPY2srQ=s93

Keşif sırasında AYKM-001

Nesne: A.Y.K.M-001
Nesne Sınıfı: OMEGA
Saklama Prosedürleri: A.Y.K.M-001, iç sahası tamamen beyaza boyanmış bir muhafaza alanında tutulmalıdır. Odanın içi tamamen doğal yapılarla ve bitkilerle doldurulması tercih edilir. A.Y.K.M-001’in muhafaza alanı, her yarım saatte bir sefer menekşe kokulu parfümler ile menekşe kokusuna maruz bırakılmalıdır. A.Y.K.M-001’in agresifleşmesi durumunda; tüm A.Y.K.M tesisleri Archangel XQ Senaryo moduna geçmeli ve X6’dan emir beklemelidir. A.Y.K.M-001, kesinlikle hiçbir şekilde kasten muhafaza odasından çıkarılmamalıdır, A.Y.K.M-001’in kaçışında sorumlu olduğu düşünen bireyler; yargısız infaza mahkum edilecektir.

Açıklama: A.Y.K.M-001, saf ışıktan oluşan bir organizmadır. Işığın kaynağı bilinmemektedir ve A.Y.K.M-001’e “Archangel” kod adının verilme sebebi, anlatılan melekleri andırmasıdır. Sırtından çıkan dört adet kanat benzeri varlığa sahip, orta yaşlarda bir kadını andıran bir şekle sahiptir. A.Y.K.M-001’in kanatları, yeterli kapasitede kullanılırsa ışık hızından üst bir seviyede, henüz ölçülememiş olan bir hıza çıkabilir ve A.Y.K.M-001, evrenler arası yolculuk yapabilir. A.Y.K.M-001’in muhafaza alanından evrenler arası yolculuk yoluyla çıkamaması amacıyla, kendisini yarı uyku haline soktuğu tespit edilmiş üç etken ile donatılan bir odada tutulmaktadır. Bu etkenlerden en büyük tepkime yaratanları menekşe kokusu ve beyaz renktir. A.Y.K.M-001, bu iki etkene maruz kaldığında yarı uyku durumuna geçer ve hareket hızı ortalama bir insanla aynı duruma gelir. Üçüncü etken ise aşırı gerekli görülmemektedir fakat tercihen bir tedbir olarak kullanılabilmektedir. Bu etken; her türlü bitki ve doğal ortamın, A.Y.K.M-001 üzerindeki etkisidir. A.Y.K.M-001, doğal yapılarla aynı ortamda durduğunda, agresifleşme oranında %50 azalma olduğu görülmüştür. A.Y.K.M-001 üzerinde yapılan araştırmaların devamlılığı için işe yarar görülmüştür. Ayrıca A.Y.K.M-001’in 115 metre ve daha yakınındaki bitkilerdeki sağlık sorunları %0’a inmiştir. Bununla beraber bitkiler su ihtiyacını yitirmiş ve maksimum sağlık seviyesinde kalmıştır. Araştırmalar, bu bitkilerin A.Y.K.M-001’in çevresinden uzaklaşması durumunda tekrar su ve ışığa ihtiyaç duyduğunu ve yeniden çürüme özelliği kazandığını göstermektedir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License