Kod Adı: Gölge

UYARI: Okumakta olduğunuz dosya çok gizlidir. Eğer bir bilgi sızdırma durumu olursa, dosyaya erişim sağlayan tüm cihazların IP adresi bulunacak ve gerekli yaptırımlar uygulanacaktır.
-YKKfi70gPLxeMK-OJ8rXdkPxwnl61RxvoQdZUODfpfwD-yYHr5Ew-2-kmfFueAufpS7fTw=s85

Muhafaza alanındaki AYKM-001.

Nesne: A.Y.K.M-001
Nesne Sınıfı: OMEGA
Muhafaza Prosedürleri:
A.Y.K.M-001; Deniz seviyesinin 160 metre altında, tesis 001’de bulunan muhafaza alanında tutulmaktadır. Odasının genişliği 10x10x10 metre olmalıdır ve odanın tek giriş-çıkışı olmalıdır. Bu giriş-çıkış, en az altı adet 4X personeli tarafından. 4X personelleri arasında günde dört kez mesai değişimi olmalıdır. Muhafaza alanının duvarları saf su ile doldurulmalıdır. Hiçbir organik yaşam formu 6X Konseyi emri dışında A.Y.K.M-001 ile etkileşime geçmemelidir. Muhafaza alanında sıcaklık, 5 derecenin altına düşmemelidir. Bir güvenlik ihlali durumunda tesiste bulunan tüm kapılar kilitlenmeli ve mevcut olan tüm askeri birimler A.Y.K.M-001’in bulunduğu alana yönlendirilmelidir.
Açıklama: A.Y.K.M-001; 1993 yılında, ██████’ da bulunmuştur. 1990 yılında ortaya çıkan toplu kayıp vakaları, 1992 yılına kadar çözülememiştir. 1992 yılında kameralara yakalanan A.Y.K.M-001, kurum tarafından izi takip edilerek sonraki bir yıl içerisinde yakalanmıştır. A.Y.K.M-001, evrenimizin fizik kurallarına karşı gelebilen bir enerji topluluğudur. Araştırmalara göre gerçek şekli 190 santimetre boyunda, 30’lu yaşlarda bir adamı andıran, kırmızı; parlak gözlere sahip üç boyutlu bir gölge şeklindedir. Karanlıkta görülmesi neredeyse imkansızdır ve iki boyutlu bir gölge haline gelerek ortama uyum sağlayabilir. Bu haline gölge boyutu denir. Gölge boyutundayken şeklini bilinçli olarak değiştirebilir. Bilindiği kadarıyla gölge boyutundayken üç boyutlu varlıklarla etkileşime geçemez fakat vücudunun belirli kısımlarını üç boyutlu hale getirerek insanlara saldırdığı görülmüştür.
A.Y.K.M-001’in gölgeleri, renklerini bozmadan üç boyutlu hale getirebildiği kanıtlanmıştır. Aynı şekilde üç boyutlu varlıkları gölgeye dönüştürebildiği görülmüştür. A.Y.K.M-001’in gücünün sınırları bilinmemektedir fakat sıvılarla etkileşime geçemediği öğrenilmiştir. Bu sebepten dolayı muhafaza alanının duvarlarının içi saf su ile doldurulmuştur. A.Y.K.M-001, aynı anda hem katı hem de sıvı özellikleri gösterebilmektedir. A.Y.K.M-001, varlıkların etrafını kaplayabilir ve en küçük deliklere bile sorun yaşamadan girebildiği görülmüştür. İstediği zaman madde yoğunluğunu arttırabilir ve bilinçli olduğu kanıtlanmıştır. Kendisini oluşturan element evrenimizde mevcut olan hiçbir element ile benzerlik göstermemektedir. Varlığa zarar verilmeye çalışılırsa, A.Y.K.M.-001 ile hiçbir şekilde fiziksel etkileşime geçilemeyecektir. A.Y.K.M-001’in istediği gibi vücudunu sıvı hale getirip dağıtabilir, ayrıca sıvı durumdayken de ayrılan parçalarını kontrol edebilir. A.Y.K.M-001; yanıcı değildir ve dondurulamaz. Suyun içine girdiğinde zift benzeri bir kıvam alır.

Dosya Eki-1:
1991 Yılından A.Y.K.M-001’e dair güvenlik kaydı:

[KAYIT BAŞLAR]
(Sokakta bir sivil yürümektedir.)
(Sivil durur ve solundaki duvara dikkatlice bakmaya başlar.)
(Duvardaki şekilsiz gölgeden iki kol çıkar ve vatandaşı boğazından tutup kendi içerisine çeker. Kurban, duvardaki bir deliğe girermiş gibi gölgenin içine girer ve görüş alanından çıkar. Kişiden bir daha haber alınamaz.)
[KAYIT BİTER]

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License