Düşmüş Tanrının Kolları

Düşmüş Tanrının Kolları Tarikatı; NoN'un Emirleri Tarikatı'na bağlı olduğu öne sürülen bir Tarikattır. Bu tarikat, dünya çapında bulunan gizli üyelere ve gizli amaçlara sahip olmasıyla bilinmektedir.

Tarikatın amaçlarının gizleniyor olmasına rağmen, kurum tarafından yapılan araştırmalara göre AETHER-045, "Düşmüş Tanrı" olarak bilinmektedir ve amacı; dünyadaki tüm insanlara anormal özellikler kazandırarak tarikata katmaktır.

Tarikatın, kurum ile birden fazla kez çatışmaya girdiği ve zaman zaman da kazandığı kaydedilmiştir. Tarikata katılmak için özel bir ritüel gerekmektedir ve bu ritüel, tüm tarikat üyeleri ve AYKM-045'in toplanması ile gerçekleşir.

AYKM-045'in anormal güçleri ve özellikleri, tarikat üyelerinin AYKM-045'e olan yakınlığı ve tarikat üyelerinin sayısı ile doğrudan orantılıdır. Tarikat üyelerinin, AYKM-045'in etrafında toplanmasından sonra yapılan bazı ritüeller sonucunda, adaklar da anormal varlıklar haline getirilir. Anormal varlığa dönüşüm süreci; yaklaşık iki ila üç saniye uzunluğundadır. Süreç içerisinde, adaklar beyaz renkte alev alacak ve iskelet benzeri anormal varlıklara dönüşeceklerdir.

Bu varlıklar, acı çekme özelliklerini yitirecektir ve vücut fonksiyonları tamamen duracaktır. Varlıkların vücudu çürümüş ve ölü formda olsa bile, kaslarını bilinçli şekilde kullanabileceklerdir ve ilkel düşünce yetisiyle, etraflarında var olan tarikat üyeleri ve AYKM-045 dışındaki tüm canlılara karşı saldırganlık gösterecektir. Varlıkların, çiğ et ile beslendiği görülmüştür.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License