AETHER-007
rating: +1+x

aetherium_questionmark.png

Resim Gizlendi.

Aether:007 Erişim Seviyesi:10/08

Nesne Sınıfı: ALPHA

Aetherium_varolussal_tehlike_Object_Logo.png Varoluşsal Tehlike Aetherium_memetic_human_Logo.png İnsansı Anomali

Muhafaza Prosedürleri: AETHER-007, Tesis-93, ağır saklama bölümü içersinde, standart bir muhafaza hücresinde bulundurulmaktadır, hücrenin etrafı saf titanyum alaşımı ve ses yalıtımlı madde ile kaplanmıştır. Tavan bölümünde, yüzeye sabitlenen güvenlik testlerinden geçmiş olan çeşitli taret silahlar vardır, herhangi bir acil durum içerisinde silahlar devreye girecektir. O an, hücre içerisinde hiç bir personel barındırılmamalıdır. AETHER-007, 7/24 bir (1) güvenlik görevlisi tarafından kameralar aracılığı ile izlenecek ve muhafaza hücresinin koridorunda en az iki (2) adet silahlı personel bulunacaktır.

Açıklama: AETHER-007, an itibari 3.8M boyutunda, keskin boynuzlara sahip, elleri pençeli, kırmızı renkte ve birbirinden farklı gözlerlerle kaplı bir derisi ve vücudu olan insansı bir varlıktır. AETHER-007, göz rengi değişmekte olan büyük ve iri bir göze sahiptir, yüz karakteristiklerinde burun ve ağız gibi duyu organlarına sahip değildir.

AETHER-007 insanlara karşı son derece düşmancıl tavırlar sergilemektedir ve buna ek olarak, tespit edebildiği her insana karşı saldırgan tavırlarda bulunacaktır. Varlığın kaydedilmiş olan tüm test raporlarında avına karşı pençelerini kullandığı tespit edilmiştir, bu durum; varlığın sanıldığı kadar güçlü olmadığı teorilerini ortaya koymuştur. Konu hakkında incelemeler devam etmektedir.

AETHER-007'nin bir insanı öldürmesi durumunda, ölen kişinin cesedi ortadan kaybolacak ve durum üzerine AETHER-007'nin derisinde yeni bir çift göz oluşacaktır, cesetlerin kaybolduğu mekanı öğrenmek amaçlı yapılan araştırmalar sürdürülmektedir. AETHER-007'nin derisinde yeni bir gözün oluşması durumunda, varlığın boyutu minimum 5cm ve maksimum 20cm kadar büyüyecektir. AETHER-007, bir insan tespit etmediği sürece uysal davranacaktır. Varlığın hayvanlara saldırmadığı ve sadece insanlara karşı saldırılarda bulunduğu rapor edilmiştir, (Bilimsel açıdan insanlarında hayvan kategorisinde bulunduğu unutulmamalıdır, burada hayvanlar "düşünme zekasına sahip olmayan canlılar" olarak kayıt edilmiştir. Dikkatinize buyrulur). AETHER-007, her hangi bir hasar aldığında bir süreliğine hareketsiz kalacak, belli bir süre geçtikten sonra varlık tamamen rejenerasyon geçirecek ve tekrar aktif olacaktır. Bu süre içerisinde canlı, verilen hasarlara karşı canlı tepkisiz kalacaktır.

Ek-007-I: ██.██.████ tarihinde, güvenlik açığı dolayısıyla yaşanan tesis geneli muhafaza ihlali esnasında, AETHER-007 güvenlik ihlali yapmış, bu olay esnasında ██ sayıda personel hayatını kaybetmiştir. Olay sonrası varlığın boyutunun ██cm kadar büyüdüğü rapor edilmiştir. AETHER-007, ihlalin ardından kısa bir süre sonra başarı ile görev güçleri tarafından tekrardan muhafaza edilmiştir.

Ek-007-II: ██.██.████ tarihinde, AETHER-007'nin muhafaza hücresinin duvarlarına hasar verdiği gözlemlenmiştir. Güvenlik görevlileri tarafından varlık etkisiz hale getirilmiş ve yeni bir hücreye taşınmıştır.

Ek-007-III:

AETHER-007, insanlık için büyük bir tehdit oluşturma riskine sahiptir. Varlığın devasa boyutlara ulaşması durumunda, dünyanın sonu senaryolarından herhangi birinin yaşanabilme ihtimali kuşkusuz bir şekilde mümkündür. Anomali, kesinlikle her daim muhafaza altında tutulmalı ve AETHER-007 üzerinde daha fazla test uygulanmamalıdır. ⍀⟒⌇⟒⏃⍀☊⊑ ⏁⊑⟒ ⏁⍀⎍⏁⊑
— Dr. Alcatraz

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License