Aether-005-J
rating: 0+x
Moon_Man_3.jpg

Aether-005-J.

Nesne Sınıfı: ALPHA

Anomali Türü: Uzay Anomalisi

İkincil Sınıf: Irkçı Tehlike

Saklama Prosedürleri: Aether-005-J, Tesis-031, ağır saklama alanı içerisinde yer alan, 31x31x3m ölçülerinde, standart bir muhafaza alanı içerisinde saklanmalıdır. Aether-005-J'nin kendisine veya muhafaza alanına, kesinlikle zenci ırkından bir şahıs 100m (metre)'den fazla yakınlaşmamalıdır. Aksi taktirde, büyük çaplı sorunlar yaşanır ve buna sebebiyet veren güvenlik personeli derhal infaz edilecektir.

Açıklama: Aether-005-J, tipik olarak standart bir İnsan örneğini andırır fakat, teni son derece beyaz rengindedir ve kafası, üzerinde yüz karakteristikleri ve bir "güneş gözlüğü"'nü barındıran bir "Yarım Ay" biçimindedir.

Anomali, başta zenciler olmak üzere Türkler, Yahudiler, mülteciler ve [VERİ SİKİLDİ] dahilinde Dünya üzerinde ne var ise hepsine son derece ırkçı tavırlar sergilemektedir. Ayrıca, lazer gözler, çelik yumruk benzeri klişe süper güçlere sahiptir ve ırkçı tavırlar sergilediği bir birey ile karşılaşması durumunda, bu klişe güçlerini kullanmaktan asla çekinmez. Aether-005-J, kendisine özünde bir McDonalds maskotu olan "Mac Tonight" lakabını takmıştır ve kendisine bu şekilde hitap edilmesini talep etmektedir. Hobileri, ırkçı şarkılar besteleyip söylemek ve YouTube'a yüklemesi sonrasında banlanmaktır. Anomalinin sahip olduğu güç sebebi ile, bu faaliyetlerine personeller tarafından izin verilmektedir. Bla, Bla, Bla, Bla….

Ek-005-1: Verilen karar sonucunda, Mac Tonight'ın kızdırılmaması amacı ile Tesis içerisindeki hücresinin sınırları dışında serbestçe hareket edebilecek ve zenci çalışanlara karşı ırkçılık sergileyebilecektir.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License