rating: +1+x

TARS003.png

Dr.█████████ Tarafından ████ ████ Sahilindeki görsel.

Aether:005 Erişim Seviyesi:10/02
Nesne Sınıfı: PASSIVE
Aetherium_nonstanmdart_spacetime_Object_Logo.png Standart Dışı Tehlike nonstandart_Aetherium.png Tutarsız TehlikeMuhafaza Prosedürleri: AETHER-005'in güvende tutulması için, ███████ █████████'da, ██ numaralı eşya dolabında kilitli bir kapta durması yetecektir, AETHER-005 üzerinde izinsiz test yapılmasına kesinlikle izin verilmez ve varlığın sayfalarının boşa harcanmaması gerektiği Alef-03 ████ tarafından onaylandı.

Açıklama: AETHER-005 yaklaşık 1950 yıllarından kalma, eski bir kitabı andırmaktadır. Şu ana kadar sadece 3 adet sayfası harcanmıştır. Kitabın her sayfasını çevrildiğinde, kitabın arkası nereye doğru bakıyorsa, o tarafın resmi kitap üzerindeki iki sayfada belirir. AETHER-005'in sayfaları kopartılmaya çalışıldığında herhangi etki gözlemlenmez, ancak sayfa geri çevrildiğinde anormal bir şekilde sayfa kopar. Kitaba hasar verme girişimleri şu ana kadar başarılı olamamıştır ve ateş, su, asit, baskı, kesici aletler vb. hasar verebilecek her türlü etken ile yapılan yok etme girişimi başarısız sonuçlanmıştır.

1.Sayfa:

Kimliği belirsiz bir adam portresi olduğu anlaşıldı, resimde bir anormalliğe rastlanılmadı.

2. Sayfa:

Motorlu bir taşıdın üstünde ölmüş 12'ye yakın insanın bulunduğu ve etrafta hiç kimsenin bulunmadığı resimdir anormallikleri üzerinde araştırma sürüyor.

« AETHER-004 | AETHER-005 | AETHER-006 »

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License