Anomalous Items

Kuruluş tarafından keşfedilen bazı varlıkların dosyalarının bir belgeyi dolduramayacak kadar seyrek ve yetersiz olması durumunda; kısa anomali raporları barındırması için bu dosya oluşturulmuştur.

Açıklama:
Keşfedilme Tarihi:
Keşfedilme Yeri:
Geçerli Durum:

Açıklama: Tipik olarak yaklaşık [VERİ ÇIKARILDI] kat rulolanmış bir "tuvalet kağıdı"'nı andırmaktadır. Kullanım açısından herhangi bir anormal özelliği yoktur fakat, rulolanmış kağıdın çekilmesi sonucunda hiçbir şekilde azalmadığı gözlemlenir ve sonsuz olduğu düşünülmektedir.
Keşfedilme Tarihi: [VERİ ÇIKARILDI]
Keşfedilme Yeri: İngiltere, Glasgov kenti içerisinde bir alışveriş merkezinde bulunmuştur. Ambalajı üzerinde imalatçı firma ile ilgili herhangi bir ibare yer almamaktaydı.
Geçerli Durum: Sağlam

Açıklama: Türkiye, [VERİ GİZLENDİ] kentinde başlayan, 1,2 kilometre uzunluğundaki, terk edilmiş bir tünel. Tünele bağlanan herhangi yol bulunmamaktadır ve uzunluğunun gerekli orantıya sahip olmamasına rağmen anormal bir fenomenin sonucu olarak tünelin sonu Amerika, [VERİ GİZLENDİ] bölgesi üzerine çıkmaktadır.
Keşfedilme Tarihi: 11.07.2006
Keşfedilme Yeri: [BİLGİ GİZLENDİ]'de bir orman.
Geçerli Durum: Sağlam

Açıklama: Yaklaşık 8 santimetre uzunluğundaki bir uçlu kalem, gözle gözlemlenebilir bir anormallik göstermemekle beraber kullanıcısının istediği herhangi dilde yazı yazabilmektedir.
Keşfedilme Tarihi: [VERİ ÇIKARILDI]
Keşfedilme Yeri: Meksika'nın [VERİ ÇIKARILDI] kentindeki terk edilmiş bir dükkanda bulundu, dükkanda başka herhangi anormallik ile karşılaşılmadı. Bölge karantina altına alındı.
Geçerli Durum: Sağlam

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License