Aether 006-J
rating: +1+x
yldrm_hely.jpg

AETHER-006-J

Nesne Sınıfı: OMEGA

İkincil Sınıf: Kudretli Tehlike

Anomali Türü: Hayvanat Anomali

Muhafaza Prosedürleri: AETHER-006-J, Tesis Epsilon-017'nin ağır saklama bölgesinde bulunan, 10x10x5m (metre) ölçülerinde, titanyum alaşımından imal edilmiş ve ses, ısı, radyasyon yalıtımlı madde ile kaplanmış bir hücre içerisinde muhafaza edilecektir. Muhafaza alanının içerisinde, daima kumaş bir halı, bir adet kedi yatağı ve piyasa içerisinde en pahalısından kedi oyuncakları ve kedi maması bulundurulmalıdır. AETHER-006-J, hiçbir koşulda farklı bir evcil hayvan ile etkileşi halinde bulunmamalıdır. Bu durumun yaşanması duruunda, sorumlu tutulan personel AETHER-006-J'ye mama olarak verilecektir.

Alan içerisine, standart koşullarda bakım görevlileri haricinde hiçbir personelin erişim yetkisi bulunmaz. Fakat, intihar etme isteği bulunan personeller AETHER-006-J ile etkileşime geçip nalları dikme konusunda özgürlerdir.

Açıklama: AETHER-006-J, kedigiller familyasından standart bir Turkish Van cinsi, erkek cinsiyetinde kedi karakteristiklerine sahip bir yaşam formudur. (Turkish Van ama kırma, orijinal değil). AETHER-006-J, hiçbir dış etkenden hasar görmemektedir ve ölümsüz olarak nitelendirilmektedir.
Bunların yanı sıra, son derece saldırgan tavırlara sahiptir ve herhangi bir saldırısının sonucu olarak kurban tanımlanamayan bir anormal fenomenin etkisine maruz kalır ve sonsuz azap dolu bir ölüme sürüklenir.

AETHER-006-J, sinirlendiği zaman patişlerinden yıldırım ateşleyebilmekte, ağızından veya kıçından alev püskürtebilmekte veya tatlı bakışları ile ani kalp durmasına sebebiyet verebilmektedir.
Anomali, bu dünya üzerindeki tek ve en değerli evcil hayvan olduğunu düşünmesi sebebi ile en çok farklı bir türdaşı ile karşılaşması durumunda sinirlenme belirtileri göstermektedir. An itibari ile, AETHER-006-J ile temasta bulunan hiçbir evcil hayvan hayatta kalamamıştır.

Deney Kaydı-01:
[AETHER-006-J'nin bir yetişkinlik evresindeki Arjantin Dogo ile baş başa bırakılması]
AETHER-006-J, köpek ile göz teması kurdu ve köpek kaçarken yıldırım pati saldırısı ile üreme organını kesti. Arjantin Dogo, aşırı kan kaybından dolayı hayatını kaybetmiştir.

Deney Kaydı-02:
[AETHER-006-J'nin bir yetişkin İnsan ile baş başa bırakılması]
AETHER-006-J, Deneğe 23 saat, 50 dakika, 31 saniye boyunca tecavüz etti ve sonrasında, denek hayatını kaybetti.

Deney Kaydı-03:
[AETHER-006-J'nin bir Bok Böceği ile baş başa bırakılması]
AETHER-006-J, uzun süren koşuşturmanın ardından Dünya ticaret mekezi kulelerinin 101. katı üzerinde bok böceğini yakalamasının ardından, kıçından çıkardığı hafif alev ile kızarttı ve kısa sürede yedi.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License