AETHER-002-J
rating: 0+x
Ekran_goruntusu_2021-02-12_165109.png

AETHER-002-J'nin dönüşümü.

AETHER-002-J

Nesne sınıfı: Tren / Varoluşsal tehlike / Omega

Muhafaza Prosedürleri: AETHER-002-J yani tren, muhafaza edilmesi nerdeyse imkansız olan bir canlıdır. Canlı, istediği gibi ses duvarını bile aşacak hızlara çıkabiliyor, gittiği yerlerde ray olmasına gerek kalmadan kendisi ray döşüyor ve bu raylar çevrenin bilincinde yani her hangi bir oynamada kendi yerlerini değiştirebiliyorlar ayrıca düz duvarda bile gidebiliyor. Bu sebeplerden ötürü, AETHER-002-J hiç bir şekilde muhafaza edilemez. Fakat Doktor A.'nın muhafaza önerisi vardır.

Doktor A'nın önerisi: AETHER-002 tamamen paradoxa gireceği, yuvarlak şeklinde olan ve raylarla dolu bir odada tutulmalıdır, oda güçlü demir ve benzeri sert materyallerden yapılmalı ve odada izleme bölümü, cam gibi şeyler bulunmamalıdır ve başka küçük bir tesiste tutulmalıdır. Bu tesisi X6 konseyi dışında kimse bilmemelidir. Her hangi bir kaçma girişiminde ise bu odaya benzer başka küçük odalar ek modül olarak eklemelidir.

Açıklama: AETHER-002-J, thomas adlı çizgi diziden bir trendir, ilk bulunduğunda yapımcı BİP marka'nın bir reklamı sanıldı, ayrı yeten etrafta normalde olmayan yani AETHER-002-J'nin yaptığı anormal tahtalardan yapılma raylar gözlemlendi.. AETHER-002-J insanlar kadar zeki olmasada bir iradeye sahiptir, raylar kendi iradelerine sahip olmasada onlarda zekaya sahiplerdir. AETHER-002-J normal zamanlarda normal bir tren gibi gözlemlenir fakat ona zarar verilirse yada insan görürse onu öldürmek için örümcek gibi değişik bir yaratığa dönüşür ve insan yada kendisine zarar veren şeyi öldürür. AETHER-002-J normal zamanlarda en fazla 80/KM'ye çıkar fakat birilerini kovalarken vesaire yaparken ses duvarını bile aşabilir, kendisinin bir yakıtı yoktur anormal bir şekilde çalışır. AETHER-002-J'nin dış tabakasının AETHER-BİP'den olduğu düşünülüyor.

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License